Вакансія Business analyst, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Business analyst (Кит-групп). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансія: Business analyst (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в деяких країнах Європи. Компанія успішно та динамічно розвивається та постійно збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайт нашої компанії: kitgroup.ua</p> <p>Гроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди <strong>Business Analyst</strong><strong>.</strong></p> <p><strong>Вимоги до професійних компетенцій</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Вища освіта (бажано технічна);</li><li>3+ роки на  позиції Business Analyst;</li><li>Процес розробки: SDLC, BRD, SRS, FSD; </li><li>Робота з вимогами: Job story;</li><li>Моделювання систем: BPMN, UML, Use case diagram, Activity diagram, Sequence diagram;</li><li>Інтерфейс користувача (UI/UX);Інтеграція систем: REST, SOAP.</li><li>Мати практичний досвід у фінтех галузі (бажано).</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Збирати та документувати первинну інформацію та проектні вимоги (комунікація з замовниками, керівниками продуктів, головами відділів, розробниками);</li><li>Аналізувати отриману інформацію, вивчати умови та залежності реалізації, декомпозувати бізнес-вимоги до рівня окремих задач розробникам;</li><li>Займатись супроводом розробки рішень на усіх етапах SDLC від формалізації вимог до тестування та передачі у супровід; </li><li>Створювати детальні вимоги, а саме: специфікації API з урахуванням наявних ІТ-технологій, вимоги до інтерфейсів, опис логіки взаємодії систем з урахуванням поточних та потрібних методів, формалізація технічних вимог у вигляді User Story, Use case;</li><li>Створювати UML (sequence) діаграми, інші схеми та документи, які потрібні для розробки;</li><li>Займатись підготовкою технічної документації або внесенням змін після реалізації продуктів і за підтримки команд QA та розробників.</li></ul><p><strong>У</strong><strong>мови</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: пн-пт 09:00—18:00.</li><li>Комфортний офіс поруч зі ст. метро Печерська, можливий гібридний формат роботи.</li><li>Гідний рівень заробітної плати (ставка + премія).</li><li>Цікаві задачі та можливість професійного росту.</li><li>Робота в стабільній компанії, що постійно розвивається, з 15-річною історією успіху на фінансовому ринку</li></ul><p>У нас чудова та професійна команда, з якою вам буде приємно працювати ;)</p> <p>Якщо ви відповідаєте вимогам та хочете приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме з вказаним рівнем бажаної заробітної плати.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач з програмування Intelekt_hub 20000 грн.
Помічник маркетолога, маркетолог із навчанням Flora vip Lux 20000 грн.
Фахівець з просування маркетингових проєктів Places App 25000 грн.
Фахівець з маркетингової автоматизації Places App 60000 грн.
Marketing Squad Project Pusher Places App 25000 грн.
Placeholder Places App 60000 грн.
Smm менеджер Леоніс марбл договірна
Таргетолог Відвідай, туроператор договірна
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 76000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: