Вакансія Пакувальник-сортувальник на склад в Швецію, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Пакувальник-сортувальник на склад в Швецію (Зa Kordon легко). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Логістика, доставка, склад / Пакувальник-сортувальник на склад в Швецію

На 04.12.2022 в нашій базі:  173 вакансій,   538 резюме

Вакансія: Пакувальник-сортувальник на склад в Швецію (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:150000 грн
  • Місто:Швеція
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Терміновий набір на роботу на склади в Ізраїль, Канаду та Швецію.</strong><br /></p> <p>Наші партнери, великі складські мережі та мережі супермаркетів в:</p> <ul><li><strong>Швеції</strong> (Hemköp, ICA, Coop, Lidl, інші).</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>сортування продукції за групами товарів (чоловіки/жінки);</li><li>пакування на лінії (чоловіки/жінки);</li><li>відвантаження продукції зі складу (чоловіки);</li><li>прибирання складської території (жінки без досвіду роботу).</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Заробітна плата від 1500 до 4000 USD в місяць — <strong>11−18 $/год. </strong>(ставка залежить від країни працевлаштування та відпрацьованих годин);</li><li>робоча зміна 8−12 год., 5−6 днів/тиждень (в залежності від вибору контракту), в місяць 200−240 годин .</li><li>Термін робочого контракту — від 6 до 36 місяців — залежить від обраної програми та країни;</li><li><strong>Житло</strong> обов’язково надається роботодавцем. Робітники живуть в дуже зручних умовах;</li><li>Роботодавець забезпечує проїзд на роботу від житла;</li><li>Офіційне працевлаштування.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Відповідальність та порядність;</li><li>Відсутність шкідливих звичок (обов'язково);</li><li>Наявність закордонного паспорту;</li><li>Знання мови не потрібно, проте англійська мова буде перевагою при працевлаштуванні.</li></ul><p><strong>Переваги співпраці:</strong></p> <ul><li>Офіційне-легальне працевлаштування;</li><li>Оформлення контракту терміном від 3 до 36 місяців;</li><li>Допомога в бронюванні авіа та автобусних квитків;</li><li>Підготовка та реєстрація усіх форм для отримання легального перебування та отримання трудового контракту;</li><li>Трансфер з аеропорту;</li><li>За Вами закріплюється персональний координатор в кожній країні працевлаштування на весь час перебування;</li><li>Повний юридичний супровід на всіх єтапах оформлення.</li></ul><p><strong>По кожній країні діє відповідна програма. Ми супроводжуєм кандидата на всіх єтапах працевлаштування!</strong></p> <p>Надсилайте Ваше резюме на пошту: [откликнуться]</p> <p><strong>Приєднуйтесь до нашої спільноти у Viber: «РОБОТА БЕЗ КОРДОНІВ»:</strong></p> <p>invite.viber.com/?g2=AQANVwHrPIg2I03jP57pdjSKlr84WcysVzz%2FDWDpuX0%2B8xlhBm7B4kIKy210KMnH</p> <p><strong>Центральний офіс, м. Київ:</strong></p> <p>...59</p> <p>...8 1 (Viber/WhatsApp/Telegram)</p> <p>...6 2</p> <p>...5 1</p> <p>zakordon-legko.com/</p> <p>instagram.com/zakordon.kiev.ua</p> <p>facebook.com/zakordon.kiev.ua</p> <p><strong>Адреса:</strong> м. Київ, вул. Хрещатик, 44-Б, оф. 207 (ст. м. Хрещатик).</p> <p><strong>Ліцензія Міністерства соціальної політики України № 938 від 29.08.2016 р.</strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Робітник на склад Лорхен договірна
Работник на склад Лорхен договірна
Сотрудница в прачечную Итальянская химчистка договірна
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.
Водій на бензовоз на міжнародні рейси Гольцов В. I. 36000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: