Вакансія Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Керівництво / Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин

На 09.08.2022 в нашій базі:  94 вакансій,   535 резюме

Вакансія: Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:96000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Сеть продуктовых магазинов, основанная в 2005 году и занимающая лидирующие позиции на ирландском рынке, в поиске менеджера магазина продуктов питания. </p> <p>Предпочтение гражданам Украины. </p> <p>Место работы Дублин (Ирландия).</p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Опыт работы в управлении продуктовым магазином от 3-х лет;</li> <li>Знание компьютера на уровне пользователя;</li> <li>Английский язык – средний, разговорный.</li> </ul><p><strong>Обязанности:</strong></p> <ul><li>Руководство розничным продуктовым магазином с количеством персонала от 5 до 10 человек;</li> <li>Контроль заказов, приема и продажи товаров;</li> <li>Организация и контроль соблюдения сроков годности продукции;</li> <li>Контроль порядка в магазине и рабочем коллективе;</li> <li>Выполнение всем персоналом норм HACCP;</li> <li>Организация работы персонала, обучение, контроль и мотивация персонала;</li> <li>Составление графиков работы, подготовка отчетов;</li> <li>Участие в собраниях менеджмента и реализация принятых решений.</li> </ul><p><strong>Условия:</strong></p> <ul><li>Рабочая неделя 45-50 часов/5 дней;</li> <li>Место работы: г. Дублин (Ирландия);</li> <li>Заработная плата 14-16 евро в час+KPI. Совокупный доход-3000 евро в месяц;</li> <li>Испытательный срок 3 месяца.</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Керівництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор готелю Готель Еней 9000 грн.
Начальник лаборатории Food Union договірна
Меблевик, монтажник корпусних меблів, бригадир Фроп договірна
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 36000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.
Регіональний представник Антропос-логос-фільм 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: