Вакансія Менеджер-перекладач англійська мова (night schedule) , Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер-перекладач англійська мова (night schedule) (EduStream). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер-перекладач англійська мова (night schedule)

На 04.12.2022 в нашій базі:  173 вакансій,   538 резюме

Вакансія: Менеджер-перекладач англійська мова (night schedule) (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Обов'язкові вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень розмовної англійської мови</li><li>комунікабельність, клієнтоорієнтованість</li><li>бажання та можливість працювати віддалено</li><li>адекватність/серйозний підхід до роботи</li><li>бажано вища освіта (розглянемо студентів останніх курсів)</li></ul><p><strong>Технічні вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність робочого місця з комп'ютером ізольованого від сторонніх шумів</li><li>гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв'язку з клієнтом</li><li>стабільне Інтернет-з'єднання</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>спілкування з англомовними клієнтами: по телефону, live chat, e-mail, адмінка</li><li>консультування клієнтів англійською мовою, націлене на продаж</li><li>супровід клієнтів на всіх етапах надання послуг</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>постійна віддалена робота (home-office)</li><li>повна зайнятість, тільки довгострокова співпраця</li><li>навчання, допомога та підтримка в роботі</li><li>стабільні, своєчасні виплати (в USD/доларах США).</li><li>оплата у 1й місяць $550, у 2й $625 і з 3го близко $700-800 на місяць</li><li>оплачувана відпустка 4 тижня (літо/зима)</li></ul><p><strong>Графік роботи: </strong>робочі зміни 2 через 2 (2 дні робочі далі 2 дні вихідних чергуються).<br />У середньому 14-16 робочих змін на місяць. Оплата в залежності від кількості відпрацьованих змін відповідно. З третього місяця оплата за зміну 50$</p> <p><strong>Нічні зміни з 00:00 до 8:30 на постійній основі.</strong><br />Робочий час за часовим поясом UTC+3 без переходу на зимовий або літній час.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Преподаватель английского языка для детей Victoria's School by Matr... договірна
Переводчик иностранных языков Minfociv 25000 грн.
Викладач англійської мови для дошкільнят та молодша школа Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Вожата у денний табір Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Вихователь mini дитячий садочок Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Викладач раннього розвитку (підготовка до школи) Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Помічник керівника Ліцей «Прем’єр» 14000 грн.
Логопед дефектолог Центр корекції та розвитк... 10000 грн.
Преподаватель английского по Skype Кальмиус 15000 грн.
Технолог косметичного віробництва Стоян А.С. 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: