Вакансія Customer support representative, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Customer support representative (EduStream). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Наука, освіта, переклади / Customer support representative

На 27.06.2022 в нашій базі:  65 вакансій,   530 резюме

Вакансія: Customer support representative (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Проводимо відбір віддалених спеціалістів служби підтримки для роботи з клієнтами виключно англійською мовою. </p> <p dir="ltr"><strong>Обов'язкові вимоги: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">високий рівень розмовної англійської мови </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">комунікабельність, клієнтоорієнтованість </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажання та можливість працювати віддалено, вдома </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">адекватність </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажано вищу освіту (розглянемо студентів останніх курсів) </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Технічні вимоги: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">наявність робочого місця з комп'ютером, ізольованого від сторонніх шумів</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr"> гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв'язку з клієнтом </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">стабільне Інтернет-з'єднання </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Обов'язки: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">спілкування з англомовними клієнтами: по телефону, live chat, e-mail, адмінка тощо. </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">консультування клієнтів англійською мовою, націлене на продаж </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">супровід клієнтів на всіх етапах надання послуг </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Умови роботи: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">постійна віддалена робота вдома <br /></p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">повна зайнятість</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">тільки довгострокова співпраця </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">навчання, допомога та підтримка в роботі </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">оплата за перший місяць $550, у другий близько $625 (18 змін/місяць), з третього місяця залежить від зміни </p></li></ul><p dir="ltr">Графік роботи: робочі зміни постійно чергуються, без прив'язки до тижнів: ранкова, вечірня, нічна зміна і далі 2 вихідних. У середньому 18 робочих змін на місяць. <br /></p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr"><strong>Робочий час (години роботи/змін/оплата за зміну):</strong> </p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">денна зміна - з 7:00 до 15:30 / $40 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">вечірня зміна - з 15:00 до 23:30 / $44 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">нічна зміна - з 23:00 до 7:30 / $52 </p></li></ul><p dir="ltr">Робочий час за часовим поясом UTC+3 без переходу на зимовий або літній час. <br /></p> <p dir="ltr">Оплата: стабільні виплати (USD). <br /></p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Надсилайте Ваше резюме/відгук та чекайте відповіді на e-mail.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач англійської мови в шлюбне агентство, оператор чат... Alexis 20000 грн.
Учитель початкових класів Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 9000 грн.
Асистент учителя Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 8000 грн.
Вчитель фізики Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 9000 грн.
Помічник вихователя Дитячий будинок «Малятко»... договірна
Бібліограф, бібліотекар Державна наукова архівна ... 10000 грн.
Інструктор ЛФК Дитячий будинок «Малятко»... 10000 грн.
Преподаватель компьютерных курсов (word, excel, power point) Учебный центр ДАНКО 15000 грн.
Вчитель трудового навчання Одеський ліцей № 19 6000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: