Вакансія Редактор-перекладач (англійська мова), Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Редактор-перекладач (англійська мова) (EduStream). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Наука, освіта, переклади / Редактор-перекладач (англійська мова)

На 27.06.2022 в нашій базі:  65 вакансій,   530 резюме

Вакансія: Редактор-перекладач (англійська мова) (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Обов'язкові вимоги: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">високий рівень англійської мови </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">уважність клієнтоорієнтованість </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажання та можливість працювати віддалено, вдома </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Технічні вимоги: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">наявність робочого місця з комп'ютером, ізольованого від сторонніх шумів</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr"> гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв'язку </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">стабільне Інтернет-з'єднання </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Обов'язки: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">перевірка готових текстових робіт англійською мовою на відповідність інструкцій замовника, перевірка граматики <br /></p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">письмова комунікація англійською <br /></p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">спілкування англійською: по телефону, live chat, e-mail, адмінка тощо <br /></p></li></ul><p dir="ltr">Докладніше на співбесіді </p> <p></p> <p dir="ltr"><strong>Умови роботи: </strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">постійна віддалена зайнятість (home office) </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">стабільна оплата в USD оплата $550 - 700 на місяць </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">соціальний пакет та бонуси </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">підтримка у роботі, навчання, потенціал кар'єрного зростання </p></li></ul><p dir="ltr">Графік роботи: робочі зміни постійно чергуються, без прив'язки до тижнів: ранкова, вечірня, нічна зміна і далі 2 вихідних. У середньому 20 робочих змін на місяць. </p> <p dir="ltr"><strong>Робочий час (годинник роботи/змін):</strong> </p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">денна зміна - з 7:00 до 15:30 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">вечірня зміна - з 15:00 до 23:30 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">нічна зміна - з 23:00 до 7:30 </p></li></ul><p dir="ltr">Робочий час за часовим поясом UTC+3 без переходу на зимовий або літній час. <br /></p> <p dir="ltr">Оплата: стабільні виплати (в USD/доларах США). </p> <p dir="ltr">Місяць 1 випробувальний термін - фіксована ставка $ 550/18 змін </p> <p dir="ltr">Місяць 2 — $625/ 18 змін </p> <p dir="ltr">З третього місяця оплата з наступними ставками: </p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">денна зміна - $35 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">вечірня зміна - $38 </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">нічна зміна - $ 45 </p></li></ul><p dir="ltr">Надсилайте Ваше резюме/відгук та чекайте відповіді на e-mail.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач англійської мови в шлюбне агентство, оператор чат... Alexis 20000 грн.
Учитель початкових класів Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 9000 грн.
Асистент учителя Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 8000 грн.
Вчитель фізики Василівська ЗОШ І - ІІІ с... 9000 грн.
Помічник вихователя Дитячий будинок «Малятко»... договірна
Бібліограф, бібліотекар Державна наукова архівна ... 10000 грн.
Інструктор ЛФК Дитячий будинок «Малятко»... 10000 грн.
Преподаватель компьютерных курсов (word, excel, power point) Учебный центр ДАНКО 15000 грн.
Вчитель трудового навчання Одеський ліцей № 19 6000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: