Вакансія Менеджер-перекладач англійська мова, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер-перекладач англійська мова (EduStream). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер-перекладач англійська мова

На 04.12.2022 в нашій базі:  173 вакансій,   538 резюме

Вакансія: Менеджер-перекладач англійська мова (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Обов’язкові вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень англійської мови</li><li>посидючість, уважність</li><li>клієнтоорієнтованість</li><li>бажання та можливість працювати віддалено, вдома</li></ul><p><strong>Технічні вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність робочого місця з комп’ютером ізольованого від сторонніх шумів</li><li>гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв’язку</li><li>стабільне Інтернет-з'єднання</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>перевірка готових текстових робіт англійською мовою на відповідність інструкцій замовника, вичитування на граматику</li><li>письмова комунікація англійською</li><li>спілкування англійською: по телефону, live chat, e-mail, адмінка тощо</li><li>докладніше на співбесіді</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>постійна віддалена зайнятість (home office)</li><li>стабільна оплата в USD</li><li>оплата в 1й місяць $550, у 2й $625 і з 3го близко $700 на місяць</li><li>оплачувана відпустка 4 неділі (літо/зима)</li><li>підтримка в роботі, навчання, потенціал кар'єрного росту</li></ul><p><strong>Графік роботи:</strong> робочі зміни постійно чергуються, без прив’язки до днів тижня: денна, вечірня, нічна зміни і далі 2 вихідних. У середньому 18 робочих змін на місяць.</p> <p><strong>Робочі години змін:</strong></p> <ul><li>денна зміна — з 7:00 до 15:30 / $35</li><li>вечірня зміна — з 15:00 до 23:30 / $38</li><li>нічна зміна — з 23:00 до 7:30 / $45</li></ul><p>Робочий час за часовим поясом UTC+3 без переходу на зимовий або літній час.</p> <p>Надсилайте Ваше резюме/відгук і чекайте на відповідь по і-мейлу.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Преподаватель английского языка для детей Victoria's School by Matr... договірна
Переводчик иностранных языков Minfociv 25000 грн.
Викладач англійської мови для дошкільнят та молодша школа Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Вожата у денний табір Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Вихователь mini дитячий садочок Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Викладач раннього розвитку (підготовка до школи) Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Помічник керівника Ліцей «Прем’єр» 14000 грн.
Логопед дефектолог Центр корекції та розвитк... 10000 грн.
Преподаватель английского по Skype Кальмиус 15000 грн.
Технолог косметичного віробництва Стоян А.С. 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: