Вакансія Менеджер з продажу, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер з продажу (ПП «Каіс Плюс» ). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія КАІС ПЛЮС партнер ЛІГА:ЗАКОН</strong> — провідний український розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів для бізнесу та професіоналів юридичного та бухгалтерського напрямків.</p> <p>Ми запрошуємо у свою команду <strong>менеджера з продажів</strong>.</p> <p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>пошук нових клієнтів</li><li>виявлення потреби та продажі продуктів ЛІГА:ЗАКОН</li><li>презентація сервісів та рішень</li><li>підготовка комерційних пропозицій</li><li>вміння закривати угоди</li></ul><p><strong>Наші побажання до кандидата:</strong></p> <ul><li>досвід роботи в продажах від 1-го року</li><li>впевнений користувач ПК</li><li>впевнено спілкуватись українською мовою та чути співрозмовника</li><li>якісний інтернет</li><li>можливість працювати з будь якого місця в Україні</li></ul><p><strong>Чому круто працювати у нас:</strong></p> <ul><li>продуктова IT-компанія, яка активно розвивається</li><li>конкурентна оплата праці</li><li>система внутрішнього навчання</li><li>зручний графік роботи</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Кассир Dolls men`s club 15000 грн.
Главный бухгалтер Ассари 20000 грн.
Бухгалтер Аудиторская фирма Норма договірна
Бухгалтер первичной документации ООО «Софиевка» 15000 грн.
Финансовый директор ООО НПП «Стальсервис» 1000 грн.
Менеджера по продажам в интернет магазин Bradas 8000 грн.
Консультант по роботі 1С ALIKS IT 14000 грн.
Кассир (ночные смены) «HAREM» Мужской клуб 15000 грн.
Помощник бухгалтера Агротранс договірна
Бухгалтер по ТМЦ Амальгама Люкс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: