Вакансія Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів (Каміон ЛТД). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Логістика, доставка, склад / Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів

На 27.10.2021 в нашій базі:  107 вакансій,   451 резюме

Вакансія: Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Ужгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>TIR+BUS Автосервис «КАМІОН» </strong>(tir-bus-service.business.site/)  працює на ринку з 2007 року і отримав репутацію надійного та якісного СТО, завоював довіру багатьох клієнтів, <strong>шукає автослюсаря</strong>.</p> <p>Будемо раді спеціалісту, який:</p> <ul><li>Має знання будови автомобіля і досвід роботи на СТО</li><li>Має добре розуміння якісного сервісу</li><li>Відповідально та сумлінно ставиться до роботи</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong><br /></p> <ul><li>Технічне обслуговування автомобілів (заміна масла, фільтрів)</li><li>Ремонт ходової частини вантажних автомобілів MAN, MB, RVI, DAF та причепів іноземного виробництва;</li><li>Ремонт ходової частини, заміна амортизаторів, тормозних дисків, колодок мікроавтобусів;</li><li>Монтаж-демонтаж, ремонт стартера, генератора</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li><ul><li>Дохід, який залежить від знань і прикладених зусиль ( 45% від виконаних робіт)<br /></li></ul><ul><li>Потік клієнтів, які знають про СТО з 2010 р.<br /></li></ul><ul><li>Забезпечення запчастинами і розхідними матеріалами <br /></li></ul><ul><li>Доступ до спеціальної літератури і технічної інформації по ремонту вантажних іномарок<br /></li></ul><ul><li>Облаштоване робоче місце, пневматичний та спецінструмент<br /></li></ul><ul><li>Облаштовану роздягалку, душові кабінки, холодильник, мікрохвильовка і кавоварка<br /></li></ul><ul><li>Графік роботи: Понеділок-Пятниця з 9.00 до 18.00<br /></li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування<br /></li></ul><ul><li>Стабільна оплата праці (аванс+ЗП) щомісяця<br /></li></ul><ul><li>Постійна робота в професійному колективі<br /></li></ul><ul><li>Можливість здобувати нові знання та досвід під наставництвом майстра<br /></li></ul></li></ul><strong>Якщо зацікавила пропозиція, дзвони 050 537 36 04.</strong>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор склада DHL, Упаковщик DHL Globus zp 28000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій вантажних перевезень ЧП «Обуховгорвторресурсы» договірна
Гузчик-комплектовщик ТД ПОЛЯКОВ договірна
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: