Робота Полтава: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Полтаві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансії в Полтаві / Вакансії в Полтаві / Вакансії Юриспруденція, право, Полтава

На 20.09.2020 в нашій базі:  88 вакансій,   372 резюме

Робота в Полтаві в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Полтаві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 52 вакансій
 • адвокат потрібен в компанію ТОВ "Бенефіт". Вимоги: наявність адвокатського свідоцтва, обов'язковий ДР, самодисципліна, прагнення. Умови роботи: офіційне оформлення, робочий графік 3 рази на тиждень, 9.00-18.00. Обов’язки: консультація, ведення справ компанії, участь в судових засіданнях....
 • Вакансія: Юрист

  EximCargoTrade, ООО

  Компания EximCargoTrade лидер на рынке контрольно-измерительных приборов и химико-лабораторной посуды объявляет конкурс на вакансию юрист.

  Обязанности:

  • Ведение договорной деятельности (составление, проверка, каталогизация (ведение реестра договоров), составление протоколов разногласий и дополнительных соглашений);
  • Согласования догово...
 • Вакансія: Помічник юриста

  Харківський міський центр зайнятості

  До установи запрошуємо «помічника юриста»

  8 000 — 10 000 грн · За результатами співбесіди

  Вимоги:

  • Вища юридична освіта (бакалавр допустимо);
  • Досвід роботи від 1 року (якщо ти без досвіду, але амбітний та цілеспрямований — приходь!);
  • Студент останніх курсів (допустимо);
  • Грамотне володіння українською та російською мовами.
  • Вакансія: Финансовый брокер

   Евролайф Украина

   Евролайф Украина является ведущим финансовым консультантом на рынке страхования жизни Украины. Опираясь на обширный опыт и know-how международного концерна, с самого начала нашей работы мы сумели завоевать лидирующие позиции среди посредников по страхованию жизни и сегодня также являемся крупнейшей компанией в этой области.

   Мы рады, что имеем возможность участвовать в ...

  • Вакансія: Риелтор

   ПП "Спілка Експертів"

   Требования: ответственность, коммуникабельность, желание карьерного роста.

   Обязанности: работа с клиентом, умение быстро учится, грамотность, честность, знание работы ПК.

   Условия: своевременная оплата труда (проценты), комфортные условия работы, учение за счет предприятия.

   ...
  • Требования: зацікавленість у проф рості

   Обязанности: підготовка документів

   Условия: офіс

   ...
  • Вакансія: Поліцейський підрозділу особливого призначення

   Полк поліції особливого призначення № 2

   Головне управління Національної поліції у місті Києві

   Полк поліції особливого призначення № 2 Головного управління Національної поліції у м. Києві оголошує набір на вакансії поліцейського:

   - роти тактичної підтримки;

   - поліцейського-кінолога;

   - групи швидкого реагування (ГШР);

   - групи комунікації;

   - аеророзвідки та ін.

   Бажані якості ...

  • Консультация клиентов, правовой анализ документов, подготовка проектов нотариальных действий по шаблонам (завещаний, доверенностей, договоров, заверение действительности копий с оригиналов, составление заявлений и т. д),
   входящая/исходящая корреспонденция, нотариальное делопроизводство, ведение архива, работа с документами для регистрационной службы.

   Требован...

  • Вакансія: Юрист

   Агротранс

   Требования: Предприятию в г. Бровары требуется юрист.помощь в подготовке информации (законодательство, тематические разъяснения и консультации) для предоставления юридических заключений и консультаций; мониторинг действующего законодательства; грамотность и аккуратность при составлении документов, умение выразить и сформулировать свою мысль, пунктуальность, самоорганизованн...

  • Вакансія: Помощник юриста

   ФЛП Шепитько Евгений Геннадиевич

   Требования: Высшее образование (юридическое или экономическое), пунктуальность, коммуникабельность, грамотность, стрессоустойчивость, находчивость, быстрая обучаемость, умение работать самостоятельно, знание ГПК, ЦПК, ЦК, ГК, Закона Украины "Про публічні закупівлі" и другие необходимые законодательные акты. Особенно необходима внимательность!!!

   Обязанности: Подготовк...


  Пошук роботи в Полтаві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Полтаві. Пошук роботи в Полтаві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Полтава і вакансії Полтаві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: