Робота Полтава: Медицина, фармацевтика - вакансії, Робота в Полтаві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Медицина, фармацевтика.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансії в Полтаві / Вакансії в Полтаві / Вакансії Медицина, фармацевтика, Полтава

На 12.12.2019 в нашій базі:  59 вакансій,   4127 резюме

Робота в Полтаві в рубриці Медицина, фармацевтикаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Медицина, фармацевтика в Полтаві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Медицина, фармацевтика»).


По вашому запиту знайдено: 300 вакансій
 • Вакансія: Врач в Чехию

  Посредническая группа Александра Фотымы

  Предлагается работа для врачей в государственных больницах и частных клиниках Чехии. Также рассматриваются резюме других кандидатов: специалистов со средне-специальным медицинским образование. Для лиц без опыта возможна работа в сфере опеки-ухода за пожилыми и престарелыми больными.

  Должностные обязанности:

  1. Оказывать квалифицированную медицинскую помощь по сво...

 • Требования: Среднее медицинское образование и базовый уровень немецкого языка

  Под игидой Министерсва здравохранения Германии, компания BECON приглашает всех желающих, имеющих среднее медицинское образование, на бесплатные курсы немецкого языка с дальнейшим трудоустройством в госпиталях Германии. Официальное оформление всех необходимых документов для проживания и трудо...

 • Вакансія: Массажист

  Центр доктора Бубновского (ТОВ "Природні можливості-Миколаїв")

  Требуется массажист - реабилитолог с опытом работы.График вт.,чт,- с 9,00-до 19,00 сб.-с 9,00-14,00  ...
 • Виїзд з України: 08.01.2020
  Зарплата: 1150 євро
  Регіон: Wuppertal

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Рівень німецької мови — середній і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:

  Догляд за жінкою 95 років, (зріст 162 см, вага 51 кг), пересувається з ролятором, проживає сама

  Обов’язки:
  - підтримка гігієни тіла
  ...

 • Вакансія: Лікар-стоматолог

  Медичний центр "О.С.А."

  Вимоги: Робота з мікроскопом, стаж не менше 3 років

  Обов'язки:

  Умови: Зайнятість повна або часткова. Офіційне працевлаштування.

  ...
 • Вакансія: Экономист

  КУ " Одеський міський Центр ВІЛ- інфекцією/СНІДом

  Требования: Моніторинг фінансових договорів та інш.

  Обязанности:

  Условия:

  ...
 • Вакансія: Рентген лаборант

  Сеть стоматологий "Мастер Мед"

  В связи с расширением в нашу дружную семью - профессиональную команду сети стоматологических клиник «Мастер Мед» - нужен рентген-лаборант! Мы современная, динамично развивающаяся компания, имеющая более чем 14-ти летний опыт работы на рынке Харькова. Наша сеть стоматологий активно работает и в ближайшее время планируется открытие новых кабинетов.

  Что мы предлагаем<...

 • Вакансія: Врач-стоматолог

  Сеть стоматологий "Мастер Мед"

  В связи с расширением в профессиональную команду сети стоматологических клиник «Мастер Мед» нужен врач-стоматолог! Мы современная, динамично развивающаяся компания, имеющая более чем 14-ти летний опыт работы на рынке Харькова. Наша сеть стоматологий активно работает и в ближайшее время планируется открытие новых кабинетов. В нашей дружной семьи мы хотим видеть врачей таких с...

 • Вакансія: Санитарка

  Сеть стоматологий "Мастер Мед"

  В связи с расширением в нашу дружную семью - профессиональную команду сети стоматологических клиник «Мастер Мед» - нужна санитарка! Мы современная, динамично развивающаяся компания, имеющая более чем 14-ти летний опыт работы на рынке Харькова. Сеть стоматологий «Мастер Мед» в поисках хозяйственной, аккуратной и вежливой уборщицы.

  Что мы предлагаем:

  • ...
 • Требования:В стоматологическую клинику требуется ассистент-стоматолога.Обучаемость,коммуникабельность,желание работать.

  Обязанности: подготовка кабинета к роботе, робота в четыре руки,стерилизация.

  Условия: Возраст до 40 лет

  ...

Пошук роботи в Полтаві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Полтаві. Пошук роботи в Полтаві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Медицина, фармацевтика з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Полтава і вакансії Полтаві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: