Вакансія Головний бухгалтер, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Головний бухгалтер (Агропромисловий комплекс Докучаєвські чорноземи). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Карлівка
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>- Ведення обліку фінансово-господарської діяльності компанії;</p> <p>- Підготовка фінансової звітності відповідно до законодавства;</p> <p>- Контроль за виконанням бух.обліку;</p> <p>- Організація операцій з оподаткування.</p> <p>Вимоги:</p> <p>- Вища освіта в галузі обліку та фінансів;</p> <p>- Досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років;</p> <p>- Відмінні знання законодавства з обліку та оподаткування;</p> <p>- Висока відповідальність та уважність до деталей.</p> <p>Пропонуємо:</p> <p>- Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет;</p> <p>- Можливість кар'єрного зростання та професійного розвитку;</p> <p>- Цікаві та відповідальні завдання в дружньому колективі.</p> <p>Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та приносити користь компанії, надсилайте свої резюме. Ми чекаємо саме на вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Головний бухгалтер Мак Роад договірна
Бухгалтер на виробництво (закрита територія) Чернігів Пекедж 18000 грн.
Економіст ТОВ «Атлант Моторз Харків... договірна
Помічник головного бухгалтера Корпорация Пневмотек 30000 грн.
Помічник бухгалтера Чарте договірна
Аналітик ТОВ «ТД «Егрітек» 20000 грн.
Помічник бухгалтера, бухгалтер ФОП Діденко О.М. 24000 грн.
Головний бухгалтер Бріг 14000 грн.
Заступник головного бухгалтера Інститут тваринництва НАА... 11000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: