Вакансія Заступник головного бухгалтера з виробництва, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Заступник головного бухгалтера з виробництва (Компанія «Міліг»). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Заступник головного бухгалтера з виробництва

На 11.02.2026 в нашій базі:  335 вакансій,   440 резюме

Вакансія: Заступник головного бухгалтера з виробництва (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>"Міліг”</strong> шукає  <strong>Заступника головного бухгалтера з виробництва </strong>в місті Київ.</p> <p></p> <p><strong>Задачі:</strong></p> <ul><li>Організація та контроль бухгалтерського обліку виробництва:</li><li>Розуміння суті розподілу витрат на виробництві;</li><li>Аналіз специфікацій, витратних норм, калькуляцій;</li><li>Контроль виконання кошторисних показників та специфікацій з калькуляціями;</li><li>Своєчасний достовірний облік виробництва готової продукції;</li><li>Облік в режимі реального часу складу ТМЦ;</li><li>Забезпечення достовірних залишків по складам, шляхом проведення регулярних поточних інвентаризацій;</li><li>Якісна оперативна звітність виробництва;</li><li>Проведення поточних вибіркових інвентаризацій;</li><li>Оперативна звітність виробництва;</li><li>Формування випуску готової продукції;</li><li>Облік надходжень, витрат ТМЦ, списання;</li><li>Переміщення зі складу Виробництво;</li><li>Калькуляції нових Продуктів.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- Вища освіта в галузі бухгалтерського обліку та аудиту;</p> <p>- Досвід роботи з виробничою собівартістю(взаємодія з економістом); </p> <p>- Глибокі знання законодавства з питань бухгалтерського обліку та оподаткування</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Офіс-менеджер-помічник бухгалтера «ФАУСТ» Fast.Net 25000 грн.
Бухгалтер Скай Делівері договірна
Обліковець на виробництво ТОВ «Модуль ІТП» договірна
Обліковець на виробництво ТОВ «Модуль ІТП» договірна
Спеціаліст(ка) фінансового документообігу FZS договірна
Бухгалтер (нарахув.заробітної плати+облік матеріалів) Інститут вищої освіти НАП... 13480 грн.
Bookkeeper (QBO) KHL Bookkeeping, LLC 64000 грн.
Junior Business Analyst Пульс 40000 грн.
Головний бухгалтер Навігатор, рекрутингова к... 60000 грн.
Консультант-аналітик BAS-рішень Вікторія АйТі Лабс 24000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: