Вакансія Менеджер 1с, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер 1с (ПП «Бізнес-Альянс» ). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансія: Менеджер 1с (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У приватну компанію, що працює у сфері виробництва та продажу етикетки</p> <p> на ринку України понад 15 років, відкрито вакансію бухгалтер - менеджер </p> <p>резюме надсилати на електронну пошту [відгукнутися]</p> <p><strong>Требования:</strong></p> <p>досвід роботи офіс-менеджером</p> <p>володіння ПК та офісною технікою</p> <p>досвід спілкування із клієнтами;</p> <p>старанність, відповідальність, комунікабельність, стресостійкість;</p> <p><strong>Обязанности:</strong></p> <ul><li>прийом вхідних дзвінків, оформлення замовлень, консультація клієнтів, відвантаження замовлення, робота в 1С, виписка документів, ведення складу, робота з оргтехнікою (ксерокопіювання, сканування) забезпечення життєдіяльності офісу.</li> </ul><p><strong>Условия работы:</strong></p> <ul><li>Навчання, розвиток.</li> <li>Робочий день 9.00 — 18.00.</li><li>Резюме на почту м. Осокорки Офіційне працевлаштування</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик товарних запасів Молочний острів 30000 грн.
Помічник бухгалтера Стихун Віктор Валерійович 15000 грн.
Головний бухгалтер Магазин 42000 грн.
Офіс менеджер ToWorkinGermany 135000 грн.
Бухгалтер СТ Галактика договірна
Внутрішній аудитор Чорнобильський заповідник 15000 грн.
Економіст, провідний економіст Інститут нейрохірургії 20000 грн.
Бухгалтер Чернігівський пункт тимча... 10000 грн.
Головний бухгалтер школи Школа І-ІІІ ступенів №306... 13845 грн.
Бухгалтер-матеріаліст Навигатор, рекрутинговая ... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: