Вакансія Оператор контакт-центру (дистанційно), Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Оператор контакт-центру (дистанційно) (Сімпатік Груп). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Оператор контакт-центру (дистанційно)

На 28.05.2024 в нашій базі:  277 вакансій,   427 резюме

Вакансія: Оператор контакт-центру (дистанційно) (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Сімпатік Груп Холдинг</strong> — сучасна компанія, що успішно розвивається вже більше 19 років в сфері дистанційно-каталогової торгівлі. Виготовляємо товари для дому, краси та здоров’я. Наша мета — якісні та доступні товари для наших клієнтів та комфортні умови для співробітників.</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік роботи по 6 годин на день (в діапазоні з 8−00 до 20−00), 5 днів робочих та 2 «плаваючих» вихідних ;</li><li>Оплачувану перерву;</li><li>Стабільну виплату заробітної плати;</li><li>Навчання за рахунок компанії;</li><li>Можливість офіційного працевлаштування;</li><li>Дистанційну роботу з будь-якого міста України;</li><li>Кар'єрний зріст;</li><li>Дружній колектив.</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>Приймати/ здійснювати дзвінки;</li><li>Вносити інформацію до програм;</li><li>Консультувати клієнтів, надавати інформацію по продуктам та послугам компанії;</li><li>Продаж товарів повсякденного використання;</li></ul><p><strong>Є бажання стати частиною нашої команди? Тоді перевір свою технічну можливість працювати у нас:</strong></p> <ul><li>ПК або ноутбук з ОС Windows, (бажано Windows 10)</li><li>Кабельний інтернет (не WiFi), статистичку («Білу») IP-адресу від провайдера</li><li>Гарнітура (USB)</li></ul><p>Запрошуємо до нашої команди!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант ТОВ «Новодом» 15000 грн.
Продавець (озерна, центр, гречани) Тетерук Василь Іванович 12000 грн.
Менеджер ЗЕД Еверласт 35000 грн.
Менеджер проектних продажів Навигатор, рекрутинговая ... 40000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Ріелтор kvadrat 40000 грн.
Водій-експедитор з доставки розливної води Аква-Сити 25000 грн.
General manager, business builder for SaaS Octolink Inc. 60000 грн.
Продавець (Русанівка) Лак@мка 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: