Вакансія Менеджер з продажу, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Менеджер з продажу (Сімпатік Груп). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «СІМПАТІК ГРУП»</strong> — торговий холдинг, виготовляє власну продукцію для дому, здоров’я, по догляду за собою. Сімпатік Груп працює на ринку України вже більше 19 років, з 2015 року всі наші товари мають міжнародний сертифікат якості ISO. В зв`язку з розширенням штату шукаємо нових амбіційних співробітників.</p> <p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Неповний робочий день 6−7 годин/день, 5/2(гнучкий графік);</li></ul><ul><li>Оплачувану перерву;</li></ul><ul><li>Стабільну та прозору зарплату (погодинна оплата+ премії);</li></ul><ul><li>Навчання за рахунок компанії (готові взяти без досвіду);</li></ul><ul><li>Можливість кар?єрного росту для кожного співробітника;</li></ul><ul><li>Дистанційний формат роботи (лише на території України);</li></ul><ul><li>Участь в корпоративній культурі компанії.</li></ul><p><strong>Обов?язки майбутнього оператора:</strong><strong><br /></strong></p> <ul><li>Приймати/здійснювати дзвінки по клієнтській базі компанії;</li></ul><ul><li>Консультувати клієнтів по акціям та товарам (розмови по скриптам);</li></ul><ul><li>Продаж та оформлення замовленнь (товари повсякденного використання);</li></ul><p><strong>Що потрібно, щоб працювати з нами:</strong></p> <ul><li>ПК або ноутбук з ОС Windows (бажано 10)</li></ul><ul><li>Оперативну пам’ять не менше 2 Gb. Бажано, 4 Gb.</li></ul><ul><li>Кабельний інтернет (не WiFi) швидкість не менше 30 Мб.</li></ul><ul><li>Публічну («Статична») IP-адресу від провайдера обов’язково (коли зовнішня і внутрішня айпі адреса ідентичні)</li></ul><ul><li>Гарнітура (бажано USB).</li></ul><p><strong>Якщо маєш бажання розвиватись та працювати, звертайся за контактом!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант ТОВ «Новодом» 15000 грн.
Продавець (озерна, центр, гречани) Тетерук Василь Іванович 12000 грн.
Менеджер ЗЕД Еверласт 35000 грн.
Менеджер проектних продажів Навигатор, рекрутинговая ... 40000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Ріелтор kvadrat 40000 грн.
Водій-експедитор з доставки розливної води Аква-Сити 25000 грн.
General manager, business builder for SaaS Octolink Inc. 60000 грн.
Продавець (Русанівка) Лак@мка 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: