Персонал Полтава: резюме та пошук співробітників в Полтаві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Полтаві швидко, шукаю резюме в місті Полтава.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Полтаві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Полтаві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Полтаві!

Резюме: Дизайнер-декоратор, Креативний директор, Художник-модельєр (Полтава)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Полтава
 • Досвід роботи: 23 рок. 10 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • Дизайнер-декоратор Grand Amour

  Розробка декору суконь згідно заданого технічного завдання. Виготовлення аксесуарів для танців (головні убори, сережки, браслети). Робота над сукнею в парі з колегами. Тісна співпраця з дизайнерами, технологами, кравцями виробництва. Підбір матеріалів та фурнітури. Викладка лейсів кружева на сукні, їх пришивання. Драпірування суконь. Декор суконь клеєвими стразами, пришивним камінням.
  Виконання роботи згідно поставлених дедлайнів.

 • Автор і куратор курсу, викладач Освітній заклад "Лисиччина школа"

  Викладач з творчості, куратор авторського курсу "Дизайн одягу, fashion-школа". Навчання дітей урокам з шиття іграшок (для 6-9 років), одягу на свою фігуру та аксесуарів (для 10-13 років). Створення і керування авторським курсом з вивченням fashion-індустрії: загальне вивчення всіх аспектів роботи у світі моди: історія моди, історія костюму, кольорознавство, створення ескізів, моделювання та пошиття власної міні-колекції, розвиток брендів і індустрії моди в цілому, проведення фотосесії відшитого образу та підбиття підсумків (для 9-14 років).

 • Дизайнер вишивки бренд Jean Gritsfeldt

  Розробка і виконання вишивки для виробів бренду по наявних референсах або ескізах. Розробка ескізу вишивки, оптимізіції її на виробах. Підбір матеріалів та фурнітури, підбір технік. Повтор моделей ручного декору з колекцій. Тісна співпраця з дизайнером, технологом і майстрами виробництва. Ведення організації проекторої роботи як керівник з власною базою майстрів.
  Ручна вишивка на виробах з: деніму, фатіну, стрейчової сітки, шовку/атласі, шифоні, гіпюрі, трикотажі, в'язаному трикотажі та інших тканинах.
  Виконання декору як на готовому виробі, так і на деталях крою.
  Використання різноманітних матеріалів: бісер, стеклярус, хрусталь, стрази, паєтки, каміння, стразові ланцюги, кристали, металеві ланцюги, перли, шнури, стрічки, нитки, бусіни тощо.
  Поєднання різних технік і елементів фурнітури в одному виробі.
  Контроль якості і термінів здачі, виконання роботи згідно встановлених дедлайнів. Можливість оптимізації вишивки та виконання її в найкоротші терміни, виїзди у відрядження при терміновій потребі завершити проект.
  Робота над створенням декору для концертних образів українських артистів.

 • Майстер ручної вишивки бренд FROLOV

  Вишивка на виробах бренду за даними технічним завданням та ескізами. Тісна співпраця з дизайнером бренду.
  Вишивка камінням, хрусталем, бісером, стеклярусом, стразами, паєтками, стразовими ланцюгами, нитками тощо.
  Ручна вишивка на складних дизайнерських тканинах і текстилю: шовк, шифон, атлас, стрейчова сітка, денім, гіпюр, в'язаний трикотаж тощо.
  Виконання декору на готовому виробі.
  Поєднання різних технік і елементів фурнітури в одному виробі.
  Виконання вишивки в найкоротші терміни.
  Робота над створенням декору для концертних образів українських артистів.
  Робота на показах дизайнера (backstage, запрошення та зустріч гостей, підготовка до показу), робота на презентаціях бренду.

 • Адміністратор Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани» та «Сузір’я Каштан»

  Робота в команді, організація конкурсу, консультація і реєстрація учасників, проведення переговорів, пошук спонсорів та підрядників, робота з журі, організація роботи волонтерів. Створення дизайнів для розміщення інформації на сайтах, фейсбуці. Створення і контроль реєстрації учасників конкурсу. Виготовлення друкованої продукції на конкурс.

 • Адміністратор, менеджер по роботі з клієнтами Освітній центр Fast Fashion Education (FFE)

  Робота в команді, співавторство проекту. Планування та управління проектами, створення концепції проектів, забезпечення виконання проектів у відповідності з зазначеними пріоритетами, координація роботи, організація і проведення заходів, пошук лекторів, спонсорів, підрядників, робота з клієнтською базою, ведення соц.сторінок, наповнення їх контентом, розсилка інформації поштою клієнтській базі. Організація майстер-класів, лекцій до 50 людей. Організація дводенної конференції з загальною кількістю учасників онлайн і офлайн - 200 людей.

 • Дизайнер-декоратор Фріланс, проектна робота, віддалена співпраця

  Київ/Львів

  Розробка, дизайн і виконання декору. Ведення і організація проектної роботи. Підбір та обрахування кількості матеріалів та фурнітури. Співпраця з дизайнерами, стилістами, ательє.
  Розробка декору для дизайнерів/стилістів для концертних виробів артистів: Monatik, Loboda, Злата Огневич, Софія Ротару.
  Розробка ескізів в графічному редакторі для брендів, стилістів, ательє.
  Виготовлення аксесуарів з елементами декору.
  Декор готового виробу/деталей і елементів крою.
  Поєднання різних технік і елементів фурнітури в одному виробі. Практичні навики стилізування сучасного костюму декором.
  Виконання оптових замовлень з виготовленням декору на виробах (30 одиниць светшотів і худі) для бренду Dafna May.
  Індивідуальний пошив та декор виробів під замовлення.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: