Персонал Полтава: резюме та пошук співробітників в Полтаві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Полтаві швидко, шукаю резюме в місті Полтава.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Полтаві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Полтаві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Полтаві!

Резюме: Інженер з охорони праці (Полтава)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Полтава
 • Досвід роботи: 21 рок. 4 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • Страховий експерт з охорони праці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області

  Профілактика виробничого травматизму на підприємствах, перевірка стану профілактичної роботи на підприємствах по забезпеченню здорових і безпечних умов праці. Участь в роботі комісій по розслідуванню нещасних випадків, комісій по перевірці знань з охорони праці, виявлення порушень законодавства з охорони праці та соціального страхування на підприємствах всіх форм власності. Впровадження СУОП на підприємствах 4-х районів Харківської області. Надання методичної допомоги підприємствам, установам, організаціям з питань охорони праці

 • Заступник начальника відділу охорони праці та промислової безпеки (провідний інженер з охорони праці) Хрестищенське відділення бурових робіт ФБУ "Укрбургаз" АТ "Укргазвидобування

  Організація системи управління охороною працею у відділенні, координація заходів, направленнях на її забезпечення. Надання методичної допомоги керівникам виробничих підрозділів з питань охорони праці. Розробка інструкцій та інших нормативних документів з охорони праці, контроль за їх обліком та збереженням на підприємстві. Проведення оперативного контролю стану охорони праці на підприємстві для виявлення та усунення порушень на виробничих об’єктах відділення. Виконання заходів по недопущенню нещасних випадків на виробництві. Організація розслідувань нещасних випадків. Контроль за своєчасним проведенням всіх видів інструктажів робітників і їх дотриманням, ведення журналів інструктажів і іншої нормативної документації з питань охорони праці. Організація і контроль за проведенням навчання з охорони праці. Організація перевірки знань нормативної документації з охорони праці і промислової безпеки. Контроль умов праці, стану обладнання і організації охорони праці на виробничих об’єктах. Контроль за забезпеченням виробничих об’єктів наглядною агітацією. Підготовка планів і звітів відділення з питань охорони праці. Підготовка і узгодження дозвільної документації на початок виконання робіт по будівництву свердловин з Державними наглядовими органами.

 • Старший інженер з охорони праці Хрестищенське відділення бурових робіт ФБУ "Укрбургаз" ПАТ "Укргазвидобування

  Участь в організації системи управління охороною працею у відділенні, виконання заходів, направленнях на її забезпечення. Надання методичної допомоги керівникам виробничих підрозділів з питань охорони праці. Участь у розробці інструкцій та інших нормативних документів з охорони праці, контроль за їх збереженням на підприємстві. Проведення оперативного контролю стану охорони праці на підприємстві для виявлення та усунення порушень на виробничих об’єктах відділення. Виконання заходів по недопущенню нещасних випадків на виробництві. Участьв розслідуванні нещасних випадків. Контроль за своєчасним проведенням всіх видів інструктажів робітників і їх дотриманням, ведення журналів інструктажів і іншої нормативної документації з питань охорони праці. Контроль за проведенням навчання з охорони праці. Організація перевірки знань нормативної документації з охорони праці і промислової безпеки у робітників. Контроль умов праці, стану обладнання і організації охорони праці на виробничих об’єктах. Контроль за забезпеченням виробничих об’єктів наглядною агітацією. Участь у підготовці планів і звітів відділення з питань охорони праці.

 • Помічник бурильника свердловин на нахту та газ Хрестищенське ВБР БУ "Укрбургаз" ДК "Укргазвидобування" НАК «Нафтогаз України"

  Виконання технологічних операцій під час буріння, свердловин на нафту та газ, підготовчі роботи до демонтажу - монтажу бурових установок, обслуговування та ремонт бурового обладнання, спуско-підйомні операції, монтаж-демонтаж противикидного обладнання і т.п.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Інженер з охорони праціJobs.ua рекомендує переглянути: