Вакансія Закрійник жіночого одягу (масовка по лекалам), Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Закрійник жіночого одягу (масовка по лекалам) (ТОВ «Адверс» ). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Легка промисловість / Закрійник жіночого одягу (масовка по лекалам)

На 21.07.2024 в нашій базі:  282 вакансій,   425 резюме

Вакансія: Закрійник жіночого одягу (масовка по лекалам) (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>Movatex</strong> — провідна компанія на ринку тканин з чотирирічним досвідом роботи. За цей час ми зарекомендували себе як надійний лідер у сегменті торгівлі тканинами, пропонуючи широкий асортимент якісної продукції через наш інтернет-магазин. Динамічний розвиток і прагнення до інновацій дають нам змогу не тільки утримувати лідируючі позиції на ринку, а й активно розширювати нашу діяльність.</p> <p>Ми продовжуємо зростати та розвивати компанію, саме тому шукаємо в нашу команду <strong><strong>Закрійника (помічник конструктора технолога)</strong></strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>досвід роботи на аналогічній посаді</li><li>володіти навичками розкрою тканин шабельним та дисковим ножами</li><li>вміння працювати з трикотажем, плащовими, сатиновими</li><li>навички крою по лекалам</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>розкрій за допомогою спеціального обладнання</li><li>дотримання вимог якості продукції</li></ul><p><strong>Ми забезпечуємо:</strong></p> <ul><li>Відмінну трудову атмосферу;</li><li>Гідний рівень заробітної плати (рівень заробітної плати залежить від виробітку, об'ємом забеспечуємо) ;</li><li>Виплата заробітної плати два рази на місяць;</li><li>Офіційне працевлаштування ;</li><li>Обладнана сучасна кухня для обіду;</li><li>Сучасна , безкоштовна спортивна зала на території підприємства;</li><li>Комфортні умови праці ( маємо кондиціонер та генератор для стабільної роботи );</li><li>Нормований трудовий день з 9:00 до 18:00</li><li>Заробітна плата від виробітку і Ваших можливостей 18 000.00 - 30 000.00</li></ul><p><br /></p> <p><br /></p> <p>Якщо зацікавила вакансія, можете просто зателефонувати і ми домовимось про зустріч.</p> <p><strong>Чекаємо у нашій команді!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швея на виробництво ШЕМ договірна
Швачка ?на пошиття корпоративного одягу ООО «Полигон Украина» 16000 грн.
Майстер на ремонт одягу та підгон одягу іноді пошиття Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Менеджер з закупівлі тканин та фурнітури. Швейный цех на Теремках 12000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Помічник закрійника по готовим лекалам Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Швея ToWeR 40000 грн.
Технолог-керівник швейного виробництва Jaswely Europe Kft. 100000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: