Вакансія Контент менеджер, Полтава. Пошук роботи в Полтаві - Робота Контент менеджер (Lasermark). Шукаю роботу в Полтаві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Полтаві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Полтаві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Полтаві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Полтаві!

вакансії Полтаві / вакансії Офісний персонал / Контент менеджер

На 29.01.2023 в нашій базі:  185 вакансій,   545 резюме

Вакансія: Контент менеджер (в Полтава)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія знаходиться в Солом'янському районі, біля Севастопольської площі, і ми шукаємо людину, яка мешкає недалеко від нас (це принципово, їздити з другого кінця Київа в сьогоденних реаліях - не варіант).</p> <p></p> <p>Вимоги:</p> <p>- Вміння працювати з таблицями,</p> <p>- Розуміти як відредагувати, вивантажити та завантажити прайс</p> <p>- Розуміти, що таке ключові слова, як оптимізувати опис товару</p> <p>- Вміння писати (хоча б базове)</p> <p>- Вміння працювати та вирішувати завдання без стусану керівника</p> <p><br /></p> <p>Посадові обов'язки:</p> <p>- Внесення змін, доповнень та оптимізація описів існуючих позицій </p> <p>- Додавання нових позицій, коригування цін, наявності</p> <p>- Бажання працювати, вчиться та заробляти гроші.</p> <p><br /></p> <p>Умови роботи:</p> <p>- Робота в офісі з 10 до 17 з понеділка по п'ятницю</p> <p>- Випробовувальний термін 1 міс. – на час випробувального терміну ставка 8 тис.</p> <p>- Потім – ставка (розмір обговорюється) + % від замовлень на платформах, якими ви займатиметеся (замовлення є і зараз, але їх могло б бути більше)</p> <p>- Зарплата виплачується без затримок, є генератор та робочий інтернет.</p> <p><br /></p> <p>Колектив маленький, не конфліктний, чай та кава в офісі.</p> <p>Робота не складна, але потребує уважності, посидючості та певних знань. Якщо ви не знаєте, принаймні, що таке exel, працювати у вас не вийде. І ще - це не робота з контекстом і не реклама в соцмережах, не творчі статті.</p> <p></p> <p>Як показав наш досвід, найкраще працюють дівчата з дітьми (але це не точно))). У будь-якому випадку будемо раді знайти свою людину (у нас маленький сталий колектив, в котрому люди працюють роками, і хотілося б це продовжувати)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер Бази даних Менеджер Безпеки Карітас Чернівецької єпар... 17000 грн.
Інженер ОВіК, менеджер технічної підтримки відділу продажів Alliance Air, компания 20000 грн.
Менеджер по продвижению сайта Бюро подбора персонала «Г... договірна
Адміністратор сервісного центру ITP 15000 грн.
Кліент-менеджер ITP 16000 грн.
Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) Учебный центр ДАНКО 20000 грн.
Помічник керівника Спільне українсько-німець... договірна
Менеджер по роботі з клієнтами Спільне українсько-німець... договірна
Менеджер з постачання Спільне українсько-німець... договірна
Оператор комп'ютерного набору ФЛП Баркарь О.Н. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: